Er zitten nog 0 product(en) in je winkelwagen.
J&C korte legging tegen schurende bovenbenen - Verkoelend
100 dagen Gratis retourneren
Gratis verzending vanaf 50 euro
Voor 17:00 besteld is morgen in huis
Veilig (achteraf) betalen
- Met 9,1 beoordeeld
Beschrijving
Artikelnr.: DS8130Boxershorts voor dames, je hebt ze in vele soorten en maten. Maar wil je er eentje die helpt tegen schurende bovenbenen? Maar wel eentje die zeer goed ademend is? Dan is deze perfect voor jou. Door de extra lange pijpjes zal deze goed helpen tegen schurende bovenbenen, en door het mesh/gaas gedeelte heeft het toch een goed ademend vermogen en is deze niet te warm.
Samenstelling
90% polyamide 10% elastaan, dames short met lange pijpjes van J&C. Van een fijn en stretchy materiaal wat goed meerekt en aansluit op je lichaam.
Voordelen
- Extra lange pijpjes die speciaal tegen schurende bovenbenen zijn
- Met extra dunne en ademende pijpjes door het gaasjes materiaal
- onderzijde pijpjes afgewerkt met mooie platte rand waardoor het niet aftekent
- Door de microfiber kwaliteit rekt het veel mee en sluit de short mooi aan
- Blijft mooi zitten door de elastische bandjes onder aan de pijpjes
Nadelen
Het gaas materiaal bij de pijpjes kan wat kwetsbaar
Maatadvies:
Valt klein uit
- Maat S/M is voor confectiemaat 36
- Maat L/XL is voor maat 38-42
- Maat XXL/3XL is voor maat 44-46
Wasvoorschriften:
Polyamide kan in de machine gewassen worden op maximaal 40 graden en het beste met een synthetische of fijne wasprogramma. Het hemdje mag ook in de droger op lage temperaturen. Check voor het wassen altijd even het labeltje voor de wasvoorschriften.
Tip: Was je kleren altijd binnenstebuiten.